APIE MUS

Ar jau laikas keisti?

Sakoma, kad jeigu gatvėje sutiktas autoserviso meistras sveikinasi – laikas pagalvoti apie automobilio keitimą. Tačiau iš karto iškyla begalė opių klausimų, kurių svarbiausias – kaip pasirinkti, kad nenusviltum: per daug nenukentėtų piniginė, automobilis atitiktų paties ir šeimos poreikius, būtų užtikrintas malonus bei ilgas vairavimas be rūpesčių.

Kiekvienam pagal sukirpimą.

Kiekvienas teisingai mąstantis vairuotojas vertas automobilio, kurio kokybė ir patikimumas nekelia abejonių. Nei jam pačiam, nei meistrams, nei kaimynui ar bendradarbiui, nei…uošvei. Premiumauto gali pasiūlyti būtent tokį automobilį. Itin platus pasirinkimas pagal individualius poreikius, neapsiribojant nei automobilio marke, nei jo amžiumi (nuo kelerių metų iki visiškai naujų), užtikrinant jo kokybės garantiją be jokių kompromisų.

Garantija be jokių kompromisų.

Pirkėjui suteikiame garantija, kad automobilis bus techniškai tvarkingas: tikra rida, nuolatinės patikros ir aptarnavimai Lietuvos bei užsienio autorizuotuose servisuose, išsami informacija apie automobilio techninę būklę, remontų istorija. Visa tai leidžia mūsų klientui jaustis ramiam. Belieka pamąstyti ir išsirinkti. O patyrusi ir kvalifikuota mūsų komanda Jums visuomet padės.

Naujas Už Konkurencingą Kainą.

Be to, Jūs galite užsisakyti ir visiškai naują automobilį, kuris bus pagamintas pagal Jūsų skonį bei poreikius, o kaina bus labai konkurencinga.

Keleto tūkstančių automobilių pasirinkimas.

Turime stiprų užnugarį, todėl nevyniojame žodžių į vatą.​

Audi, VW, Škoda, Toyota, BMW autorizuoti pardavėjai Baltijos ir kitose Europos sąjungos šalyse. Jums siūlome platų automobilių pasirinkimą iš šių kompanijų automobilių parkų visoje Europoje. Be to, Audi AG automobilius, kurie buvo naudojami gamyklos bei jos darbuotojų reikmėms. Sau tinkamą išsirinksite iš kelių tūkstančių automobilių!